پیشگامان فراساحل مبین - معرفی شرکت
  • Change Language: English (en)
  • کدپستی: 1998798337
  • تلفن: (+98) 21 22381867

معرفی شرکت

شرکت پیشگامان فرا ساحل مبین به عنوان یکی از مهمترین پیمان کاران Piping و Steel Structure با تکیه بر تجربه و دانش نیروهای خود در سال 1387 در تهران تاسیس گردیده است.

ادامه مطلب...

خط مشی شرکت

شرکت پیشگامان فراساحل مبین به عنوان تنها پیمانکار جوشکاری ساحل ، فراساحلی و زیرآبی کشور به منظور نیل به اهداف خود، بهبود روزافزون در کیفیت خدمات ارائه شده به کارفرمایان خود را اولویت اول شرکت دانسته و پایبندی به اصول ذیل را سرلوحه عملکرد خود قرار داده است.

ادامه مطلب...

سیستم مدیریت یکپارچه

سیستم مدیریت یکپارچه
شرکت پیشگامان فرا ساحل مبین جهت دستیابی به عملکردی در سطح استاندارد شرکت های نفت و گاز داخلی و خارجی نیاز به رعایت اصول کار در رابطه با محیط کار پرسنل ، تعامل با کارفرمایان با سلایق مختلف ، نحوه برخورد با تامین کننده گان لوازم مصرفی و همچنین تامین نیاز های پرسنل مجموعه خود نیازمند بدست آوردن تاییدیه هایی از مراجع معتبر داخلی و خارجی میباشد لذا جهت نیل به اهداف ذکر شده با پیاده سازی سیستم مدیریت یکپارچه این مهم را ممکن ساخته است.

ادامه مطلب...

چشم انداز شرکت

با تکیه بر دانش و توان فنی و در پرتو ایمان و عزم گروهی در مسیر تحقق اهداف و آرمان‌های شرکت ، چشم‌انداز پنج ‌ساله شرکت پیشگامان فراساحل مبین به شرح ذیل میباشد :

ادامه مطلب...