پیشگامان فراساحل مبین - معرفی شرکت
  • Change Language: English (en)
  • کدپستی: 1998798337
  • تلفن: (+98) 21 22381867

معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت پیشگامان فرا ساحل مبین به عنوان یکی از مهمترین پیمان کاران Piping و Steel Structure با تکیه بر تجربه و دانش نیروهای خود در سال 1387 در تهران تاسیس گردیده است.

اهمیت بهره برداری از منابع نفتی میهن عزیزمان که از ذخایر نفت و گاز سرشاری بهرمند میباشد نیازمند به پیمانکاری متخصص با ساختار اجرایی تخصصی و هدفمند میباشد

اجرای خطوط لوله نفت ، آب ، بخار و گاز و همچنین سازه های فلزی در خشکی و دریا و نیز مخازن نگهداری و تحت فشار صنعت نفت و گاز به شکلی کاملا بومی با بهره گیری از تخصص و مهارت کارگران ایرانی سرلوحه اهداف والای این شرکت میباشد.

شرکت پیشگامان فراساحل مبین در راستای اهداف بلند مدت خود همواره رضایت کارفرمایان خودرا در اولویت قرار داده و این موضوع را سرلوحه کارکنان خود قرارداده است همچنین در جهت ارتقاء کیفیت خدمات خود با تلاش شبانه روزی کارشناسان و کارگران موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت ایمنی و پیمانکاری گردیده است.

ایجاد و شکل گیری مجموعه ای تخصصی در صنعت نفت و گاز که با همت و تلاش شبانه روزی کارکنان زحمتکش این شرکت فراهم آمده است دریچه ای در جهت کاهش یکی از دغدغه های اصلی کارفرمایان بزرگ این صنعت گشوده است، مسیری که امروز شرکت پیشگامان فراساحل مبین در پیش رو دارد اهتمام هدفمند در جهت سهولت در خدمت به کارفرمایان در فرایند توسعه کشور میباشد.